'Son Akşam Yemeği' filminden ilk oyunculu kare geldi!
'Son Akşam Yemeği' filminden ilk oyunculu kare geldiCumhuriyetin ilan edilmeden bir gün öncesinde Çankaya Köşkü'nün mutfağında yaşanan olayları konu alan 'Son Akşam Yemeği' filminin oyuncuları, basın toplantısında bir araya geldiler. Filmde başrollerde Onur Tuna ve Pelin Akil Altan yer alacak.
Akşam (Güncel) - Haberin Alındığı Kaynak URL
Önemli Not: Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi adresimize gönderebilirsiniz.