Tarihi fotoğraf ortaya çıktı! Dünyayı sallamadan önce...

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar ile Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar'ın 2009 senesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Başbakan olduğu dönemde, bir hastanede sunum yaptığı ana ait fotoğraf ortaya çıktı.

İnsansız hava araçları alanında Türkiye'yi uluslararası alanda üst sıralara taşıyan Bayraktar kardeşlerin yıllar önce çekilen önemli bir fotoğrafı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde, 2009 yılında çekilen fotoğraf karesinde, Erdoğan'a Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar bir hastanede sunum yaparken görülüyor.

Türkiye'nin gururu olan Bayraktar Akıncı, BayraktarTB2 ve Kızılelma gibi insansız hava araçlarını üreten ve birçok ülke tarafından tercih edilen Baykar firması oldu.

Sabah'ın haberine göre, Bayraktar kardeşlerin yıllar önce yaptıkları çalışmayı Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a başbakan olduğu dönemde anlattıkları anın fotoğrafı ortaya çıktı.

Başkan Erdoğan, merhum babaları Özdemir Bayraktar'ı hastanede ziyaret ettikten sonra Selçuk ve Haluk Bayraktar kardeşler ile bir araya geldi.


Gündem Haberleri

Metroda sigara içti, kendisini uyaranlara hakaret etti!

Fenerbahçe Beko'nun rakibi ALBA Berlin!

Selatin Camilerini hiç böyle gördünüz mü?

Alperen Şengün "double-double" yaptı, Houston Rockets kazandı

MEB, özel okuldaki ''gizli'' zammı takibe aldı