İstanbul-Beykoz İlçe Seçim Kurulu AK Parti ve MHP’nin itirazını reddeti
AK Parti ve MHP'nin 31 Mart'ta yapılan mahalli idareler seçim sonuçlarına itiraz etmesinin ardından seçimi kazanan Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler'in ardından AK Parti'nin adayı Murat Aydın ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik seçim kurulunun önüne geldi. İl Başkanı Özgür Çelik, "Beykoz’da oyların tamamının sayılmasına yönelik yapılan itiraz reddedildi. Geçersiz oyların sayılmasına yönelik bir itiraz yapıldı, o itiraz da reddedildi. Sürecin takipçisiyiz" dedi.
Hürriyet (Gündem) - Haberin Alındığı Kaynak URL
Önemli Not: Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi adresimize gönderebilirsiniz.