Orospuları "kutsal mekânlara" alırsanız, olacağı bu!

ERZURUM’da Aziziye Tabyası’nda, mayolu fotoğraf çektiren ve sosyal medyada paylaşan K.G., tepkiler üzerine, polis ekiplerince gözaltına alındı ama hemen peşinden serbest bırakıldı. Olacak iş mi bu? Oluyor işte. Çünkü burası Tayyipland!

Osmanlı- Rus savaşında, Erzurumluların destansı savunma verdikleri Aziziye Tabyasında mayolu fotoğraf çektiren K.G., sosyal medyadaki hesaplarından paylaştı. Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde fotoğraflara yönelik tepki üzerine Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlileri K.G.’yi gözaltına aldı.

Emniyette ifadesi alınan K.G. ardından, serbest bırakıldı.

EMNİYETTEN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Nene Hatun’un kemiklerini sızlatmayın başlıklı sosyal medya haberi ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlilerince yapılan araştırmalar neticesinde fotoğraftaki uygunsuz görüntülerin K.G. isimli şahsa ait olduğu tespit edilmiştir. Adli makamlarla yapılan görüşmeler sonrasında yakalanarak gözaltına alınan şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapıldıktan sonra serbest kalmıştır."

Editörün notu: Sayın Erzurum emniyet müdürlüğü yetkilileri, madem serbest bırakacaktınız, bu karıyı niye gözaltına aldınız? Sonuç ne oldu? Hiç. Yani sıfır. Yazıklar olsun size de, sizi o makamda tutanlara da...


Video Haberler

Bal FM