Bağcılar'da Gelecek Partisi'nde toplu istifa! AK Parti'ye katıldılar
Gelecek Partisi Bağcılar İlçe Başkanı Mertcan Kaplan ve 49 kişilik yönetimin tamamı, partisinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı. AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’in katıldığı rozet takma töreninde konuşan Kaplan, “Doğru saflarda, doğru insanlarla birlikte yol yürümeye karar verdik” dedi.
Hürriyet (Gündem) - Haberin Alındığı Kaynak URL
Önemli Not: Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi adresimize gönderebilirsiniz.